Videorozhovory

Variety Studio: Actors on Actors - celý rozhovor

10. června 2015 v 19:02 | @jamesdornan
Tak už byl konečně zveřejněn celý rozhovor. Bohužel si ho nemůžu pustit (nejde zvuk), tak ho aspoň ukážu vám. Snad se mi to brzo rozjede. Ale měla bych vám přeložit otázky, které se nakonec v tomto sestřihu neobjevily.


Variety Studio: Actors on Actors - část rozhovoru

9. června 2015 v 21:10 | @jamesdornan
Už byla zveřejněna první část rozhovoru, který Jamie dělal pro Variety s Michaelem Kellym... a ze kterého máme tyhle krásné fotky. Mluví o konkurzech a table reads (jak jen se to řekne česky?) - v čemž prý není dobrý. A taky padne zmínka o režísérovi The Fall Allanu Cubittovi. Celý rozhovor by měl být zveřejněn během týdne. Snad. Pokud jsem to dobře pochopila.


Gold Derby live chat

29. května 2015 v 18:27 | @jamesdornan
Včera Jamie živě odpovídal na otázky Daniela Montgomeryho pro stránku Gold Derby. Kromě nich padlo také několik otázek od fanoušků. Rozhovor se týkal seriálu The Fall a Paula Spectora, což je role, kterou Jamie v tomto seriálu má. Bohužel padlo tolik otázek, co už byly zodpovězené několikrát... každopdně je milé Jamieho (ač s knírem) po dlouhé době vidět. K rozhovoru byl zveřejněn i článek, ale ten překládat nebudu (omlouvám se, ale opravdu nemám čas :-(). Není v něm nic moc nového, takže určitě o nic nepřijdete, pokud to anglicky nezvládnete přelouskat. :-)


 
 

Reklama