The Fall

The Fall: TVC Awards 2015 + Interview s Allanem Cubittem

21. května 2015 v 17:13 | @jamesdornan

Pro fanoušky seriálu The Fall mám pár skvělých zpráv: Kromě IFTA (vyhlášení proběhne už za tři dny) byl seriál nominován na cenu TV Choice Awards 2015 v kategorii Best Drama Series. Hlasovat můžete zde. Snad to funguje i z České republiky, nemám to úplně prostudované. Jamie tento rok bohužel nebyl nominován na nejlepšího herce.
Další zpráva se spíše než Jamieho také týká samotného seriálu. Na červeném koberci Reed Short Film Awards 2015 odpověděl Allan Cubitt, autor seriálu, na pár otázek. Hovoří tam především o nadcházející třetí sérii, o Jamiem tam padne snad jen jedna zmínka - samozřejmě chvála. :-) Video níže.Info ohledně BAFTA promítání a Q&A The Fall

27. srpna 2014 v 18:35 | @jamesdornan

Na oficiálních stránkách BAFTA byly zveřejněny informace o promítání a Q&A 1. dílu 2. série BBC seriálu The Fall. Začíná se 23. září 2014 v 19:15 v londýnském The May Fair Hotelu. Promítání bude trvat hodinu (což je samozřejmě stopáž jednoho dílu) a poté budou herci společně se štábem odpovídat na otázky. Svou účast potvrdil jak Jamie, tak i představitelka Stelly Gibsonové, Gillian Anderson, takže se je na co těšit.
Tak ráda bych tam byla, ale mám to do Londýna trošku daleko, tak letos asi vynechám. :D Holt si počkám do října, kdy to budou dávat na BBC 2.

Druhý teaser k nové řadě The Fall + důležitá data

23. srpna 2014 v 0:32 | @jamesdornan
Byl zveřejněn druhý teaser ke druhé řadě serálu The Fall, kde Jamie hraje hlavní roli, sériového vraha Paula Spectora (ten první naleznete tady). Jsou tam ještě ukázky na další seriály... ale těch si nevšímejte. :D Musím říct, že mě to navnazuje neuvěřitelně, tento seriál je jeden z mých tří nejoblíbenějších a... hrozně mě štve, že bude mít zase jenom pár dílů. Klidně bych si dala dvacetidílnou sérii. :D
Každopádně... mám pro vás ještě dvě další informace: BAFTA sdělilo, že už v září proběhne v Londýně první promítání The Fall, kterého se Jamie zúčastní (i Q&A)! V říjnu pak bude seriál odvysílán stanicí BBC2.


 
 

Reklama