Pokračování FSOG z pohledu Christiana - bude v něm Jamie hrát?

6. června 2015 v 22:39 | @jamesdornan |  Novinky
1. června bylo oficiálně oznámeno, že E. L. James, autorka série Padesát odstínů šedi, hodlá vydat pokračování trilogie z pohledu Christiana Greye. Kniha se bude jmenovat Grey a bude publikována 18. června 2015, což je den narozenin Christiana.
Samozřejmě se ihned nato začalo spekulovat, jestli se bude točit i film a jestli v něm Jamie (a Dakota) budou hrát a teprve teď o tom něco bylo zveřejněno.
Podle některých zdrojů vlastní práva na zfilmování knihy Grey společnost Universal. Jestli se ale něco vůbec bude filmovat, to se neví, studio o tom nechce mluvit. Ani herci netuší, jestli se na něčem bude pracovat. Každopádně: Jamie ani Dakota nepodepsali žádnou smlouvu. Zatím je ale na to spousta času, protože do roku 2018 budou v kině další dva díly FSOG a ještě ani není vybrán režisér druhého dílu, Fifty Shades Darker. Při té příležitosti by se mohlo začít mluvit i o adaptaci Grey a případném obsazení. Řekla bych, že o tom ještě nějaké novinky brzy přibudou. Upřímně však doufám, že se k natáčení Grey neschýlí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.