Srpen 2014

Fotka od fanynky z divadla [30. 8. 2014]

31. srpna 2014 v 17:59 | @jamesdornan |  Fotografie
[photoshop se odmítá spustit, úvodku dodělám]

Další fanynka měla štěstí a potkala Jamieho. (Samozřejmě máme fotku.) Narazili na sebe pravděpodobně v londýnském divadle na hře A Streetcar Named Desire, kde hraje Gillian Anderson, herečka, která ztvárňuje hlavní postavu v The Fall. Tak asi jsou s Jamiem kamarádi. :D Jinak fotka je děsně nekvalitní, ale Jamie na ní poznat je a to mi ke štěstí stačí.▼ Galerie > Miscellaneous > Fan Photos [+1]


Jamie si zahraje v The Ninth Life of Louis Drax

27. srpna 2014 v 21:04 | @jamesdornan |  The Ninth Life of Louis Drax

Nechápu, jak to ten chlap chce stíhat, ale už vzal další roli. Tentokrát jde o psychologický thriller The Ninth Life of Louis Drax, který bude dle scénáře Alexe Minghelly režírovat Alexandre Aja a produkovat Miramax. Bude to první film od Miramaxu po... hodně dlouhé době. Výkonnou producentkou bude Rosanne Korenberg. Snímek by měl být promítán na Toronto International Film Festival.

Film kanadsko-britské produkce se začne natáčet letos v říjnu v kanadském Vancouveru. Jde o adaptaci stejnojmenné knihy od Liz Jensen. Tento bestseller byl napsán v roce 2004 s plánovaným zfilmováním; režisérem by byl Anthony Minghella. (Scénář napsal jeho syn Alex ve spolupráci s Timem Bricknellem.) Příběh se točí kolem hlavní postavy Louise Draxe, který v den svých devátých narozenin utrpí téměř smrtelný pád. Jamie zde bude hrát Dr. Allana Pascala, jenž se bude Louisovi snažit pomoct, čímž bude vtažen na hranici mezi fantazií a realitou.
Prý to bude klasický "miramaxovský" film, takže to asi bude pecka, protože ten vždycky plodil samé skvosty (třeba od mého milovaného Tarantina).

"Tim a já jsme nadšení, je to velice osobní projekt, na němž jsme pracovali s velkou ctí a vášní," řekl Minghella. "Těšíme se na spolupráci s Miramaxem, který vytvořil skutečně originální film, co diváky zaujme a překvapí."

Alexandra Aja, režisér: "Maxův scénář nás zavede na velmi emocionální cestu skrze hluboké zákoutí mysli. Příběh se mi líbí, jsem nadšen, že tento projekt mohu zrealizovat."

Nevím, na který Jamieho projekt se mám těšit dřív, a nemám tušení, jak to všechno hodlá stíhat on. No držím mu palce. Jsem moc ráda, že mu to teď v práci klape. Bodejť by ne, když je tak úžasnej. :-)
The Ninth Life of Louis Drax (2015)

27. srpna 2014 v 21:03 | @jamesdornan

druh: film

žánr: psychologický, thriller

role: Dr. Allan Pascal

Příběh se točí kolem hlavní postavy Louise Draxe, který v den svých devátých narozenin utrpí téměř smrtelný pád. Dr. Allan Pascal se bude Louisovi snažit pomoct, čímž bude vtažen na hranici mezi fantazií a realitou.

Info ohledně BAFTA promítání a Q&A The Fall

27. srpna 2014 v 18:35 | @jamesdornan |  The Fall

Na oficiálních stránkách BAFTA byly zveřejněny informace o promítání a Q&A 1. dílu 2. série BBC seriálu The Fall. Začíná se 23. září 2014 v 19:15 v londýnském The May Fair Hotelu. Promítání bude trvat hodinu (což je samozřejmě stopáž jednoho dílu) a poté budou herci společně se štábem odpovídat na otázky. Svou účast potvrdil jak Jamie, tak i představitelka Stelly Gibsonové, Gillian Anderson, takže se je na co těšit.
Tak ráda bych tam byla, ale mám to do Londýna trošku daleko, tak letos asi vynechám. :D Holt si počkám do října, kdy to budou dávat na BBC 2.


Fotka s fanynkou u hrnců [26. 8. 2014]

26. srpna 2014 v 21:32 | @jamesdornan |  Fotografie

Jedna (asi děsně šťastná) fanynka se bůhvíkde nechala vyfotit s Jamiem (respektive s Christanem Greyem, jak sama píše :D) a poté to sdílela na svém Instagramu. Nejspíš byli v nějakém obchodě s černým nádobím. Kéž bych ho takhle potkala taky... sice bych v tu chvíli netušila, co mám říkat, ale vyfotit si ho ze všech stran bych zvládla. :D▼ Galerie > Miscellaneous > Fan Photos [+1×]


Design blogu #1

26. srpna 2014 v 18:57 | @jamesdornan |  Designy blogu

Tak moc jsem nevěděla, co přidat, až jsem si vzpomněla, že jsem sem ještě nehodila stávající design blogu. Zatím mi ho všichni chválili a musím říct, že mně se líbí také. Hlavně ta Jamieho fotka, tu mám teď všude. :D Ale ani ty barvy nejsou špatné. I když jsou tmavší, pořád to není nic extrémního a i když je tam narůžovělá červená, pořád to není úplně holčičí. Bude tu dlouho, pak se posnažím design objednat u někoho, kdo to s Photoshopem umí lépe než já. Ale ještě před tím udělám jednu prďáckou animaci do menu, kde bude Jamie coby sériový vrah. ♥ A ještě před tím předělám horní menu na české. Rozhodla jsem se, že když mám český blog, tak ať je český se vším všudy (kromě galerie, ta je mezinárodní; snad si rozumíme). :D


Chcete spřátelit?

25. srpna 2014 v 2:55 | @jamesdornan

K tomu asi není moc co říkat. :)

  • Váš blog by měl být fansite.
  • Spřátelím pouze s těmi, jejichž blog mě aspoň trochu zajímá a nebude mi vadit na něj čas od času zajít. Každopádně neslibuju, že vám každý den napíšu deset komentářů!
  • Někdy taky přijďte, napište komentář. Do ničeho vás nechci nutit, takže pokud Jamieho nemusíte, prostě o spřátelení nepište.

  1. Přezdívka + blog
  2. Odkud Jamieho znáte, jestli jste s ním viděli i nějaké filmy/seriály a co si o nich myslíte, co se vám na Jamiem (ne)líbí... zkrátka něco z toho napište, jen jsem zvědavá.


Ozvu se pouze těm, se kterými spřátelit chtít budu. Na odpověď čekejte maximálně týden.


Seznam affiliates

25. srpna 2014 v 2:46 | @jamesdornan

▼ Kristen Stewart | Kristen Stewart CZ
▼ Dakota Johnson | OLINEJOHNSON


Druhý teaser k nové řadě The Fall + důležitá data

23. srpna 2014 v 0:32 | @jamesdornan |  The Fall
Byl zveřejněn druhý teaser ke druhé řadě serálu The Fall, kde Jamie hraje hlavní roli, sériového vraha Paula Spectora (ten první naleznete tady). Jsou tam ještě ukázky na další seriály... ale těch si nevšímejte. :D Musím říct, že mě to navnazuje neuvěřitelně, tento seriál je jeden z mých tří nejoblíbenějších a... hrozně mě štve, že bude mít zase jenom pár dílů. Klidně bych si dala dvacetidílnou sérii. :D
Každopádně... mám pro vás ještě dvě další informace: BAFTA sdělilo, že už v září proběhne v Londýně první promítání The Fall, kterého se Jamie zúčastní (i Q&A)! V říjnu pak bude seriál odvysílán stanicí BBC2.The Siege of Jadotville

22. srpna 2014 v 21:01 | @jamesdornan

druh: film

žánr: akční / thriller

role: velitel Pat Quinlan